Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Akik értenek a számítógéphez!...

Akik értenek a számítógéphez! Lehetséges ez? A többi lent. Megpróbálom érthetően megfogalmazni.

Figyelt kérdés
A párom eléggé ért a gépekhez,és összekötötte a két gépünket.Van 1 közös mappánk is,ha abba teszünk valamit,a másikunk is látja.Meg tud az ő gépéről az én gépemre mappákat rakni is. A kérdésem az lenne,ha ezekhez hozzáfér az ő gépéről,akkor meg tudja nézni onnan az előzményeimet,és bármelyik mappámat? Azért kérdezem,mert ő nem féltékeny tipus,legalább is azt mondja. Akkor minek kellett a 2 gépet összekötni? Láthatja,amiket csinálok? Persze őt zavarja ha féltékenykedek,de én akkor sem nézem az ő cuccait..és rosszul jönne ki ha ő meg így titokban kémkedne.Bár úgyse talál semmit,mert nem csinálok semmi rosszat.
2012. máj. 11. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg mit hisztizel? Azért kötötte össze a gépeket, hogy ha mutatni akar valamit, ne kelljen mindenféle hordozható vackokon átmásolni hozzád.
2012. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
normális válaszokat vártam..egyébként meg együtt élünk,1 szobába is van a 2 gép. szóval ha meg akar mutatni valamit,akkor amúgy is meg tud. Kérem aki ért hozzá az a kérdésre válaszoljon! Köszönöm!
2012. máj. 11. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy kimondottan normális válasz volt. Ellenben a te reakcióddal.


Vazze, ha kémkedni akar utánad, akkor simán át is ülhet a te gépedhez és azt néz meg amit akar, nem?


És ha fel akar telepíteni hozzád egy vírusirtót, szövegszerkesztőt, videolejátszót, akármit (mert te ugye nem értesz hozzá, tehát neki kell), akkor floppyn cipelje át a te gépedre? Vagy írja ki CD-re, hogy aztán két lépéssel odébb vigye?

2012. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Először is ne haragudj akkor. Én értettem félre. Ebben is lehet valami,ha fel akarna valamit rakni.Ez viszont nem igaz,hogy nem értenék a géphez.Nem szoktam megkérni,hogy valamit is rakjon fel,mert én is fel tudok tenni bármit ami nekem kell.Szóval ezek kilőve.Ha belenéz az én gépemről,azt látom az előzményekbe is (persze ha a neten nézi).Arra lennék kiváncsi,hogy láthatja-e a saját gépéről az én előzményeimet,meg tudja e onnan irányítani.Belenézni nem tud csak simán az én gépembe,mert én előbb jövök haza a melóból.
2012. máj. 11. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy mit tud megnézni, azt így látatlanba nem lehet megmondani.


Alap esetben csak a mappák tartalmát látja, de csak azokét, amik meg lettek osztva.


De természetesen nem zárható ki, hogy feltelepłít valami olyan szoftvert, amivel folyamatosan látja, hogy mit csinálsz. A lehetőség erre is adott. Azonban fontos tudni, hogy ehhez nem kell összekötni a gépeket, akár a neten keresztül is megoldható ugyanez...

2012. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. máj. 12. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!