Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudnék készíteni egy...

Hogy tudnék készíteni egy tetoválógépet?

Figyelt kérdés
nem olyanra gondoltam ami egy rendes tetováló gép hanem egy házilag készített de azért nem rossz
2009. jún. 25. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Zicherájsz?
2009. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

fúúúúúúúúúúú

nem nagyon értem a kérdést mert nem értek hozzá de mind1 milyen

2009. jún. 25. 20:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Hááát egy házilag összeeszkábált tetoválógéppel nem hiszem,hogy szívesen bármit is magara varratnék.

Inkább szerezz be egy normális gépet.Akkor legalább nem néznek komolytalannak a szakmában.

2009. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az biztos, hogy injekciós tű kell majd bele, illetve valami ami gyorsan föl-le mozog. (dekopír fűrész? XP)
2009. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kieg az 1. válaszhoz: fogsz egy akármilyen tűt, és azzal passzírozod a bőrödbe a festéket. (Ő konkrétan a biztonsági tűre gondolt) Házi megoldásokkal akár ilyen tetkókat is lehet készíteni egyébként:

[link]

Szóval nem lebecsülendő :D


Ha még mindig kedved van, akkor

[link]

2009. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nem tetoválni kell csak unalmamban akartam egy gépet csinálni

légyszi valaki írja már a lényeget

2009. jún. 25. 20:57
 7/11 A kérdező kommentje:

azt már néztem de nekem egy kisebb motoros kéne

pl.: propellerrel működő

2009. jún. 25. 21:02
 8/11 anonim válasza:
hát hasonló mint a varrógép..XD nemtom..
2009. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Régebben csináltunk sokat mikor a tetoválás reneszánszát élte. Akkor walkan motorját szereltük rotring ceruzára később rossz CD olvasókból jöttek. A motor tengelyén a szíjtárcsába forró gombostű szúrva adja a mozgatást. Az igaziak elektromágnessel mennek...

A ceruzabelet vezető csövet ki kell venni, hogy a tűt be lehessen fogni az elejébe.

2009. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek, de már nem kell készítettem egyet :D
2009. jún. 27. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!