Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kicsönghet a kaputelefon ha a...

Kicsönghet a kaputelefon ha a kagyló nincs a helyén?

Figyelt kérdés
Sokszori csengetés után, miután senki nem szólt a telefonba, letettem a kagylót, had lógjon ott, gondolván, hogy így nem tudnak újra csöngetni....tévedtem...úgy is kicsöngött, hogy az nem volt a helyén. Milyen hiba okozhatja ezt? Elsősorban szakvéleményre vagyok kíváncsi, nem ökörségekre.
2012. máj. 14. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Felakadt a kagyló átkapcsolója.
2012. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és úgy hogy lehetséges hogy egymás után kicsöng legalább 10szer? ebből párszor fel is vettem, csak susogást hallottam... egyik alkalommal leküldtem családtagomat h figyelje a csengőt ki szórakozik senki nem volt ott, mégis míg lent állt, kétszer megszólalt a kaputelefon úgy hogy lent a kijelzőn nem is mutatta a lakás számát... itt mi lehet a hiba?

de aztán teszteltük és nekünk működött rendesen... nem értem

2012. máj. 14. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor az ajtócsengőd rossz.

Cseréld vagy tisztítsd ki a nyomógombod.

2012. máj. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kaputelefon érintőkijelzős, nem nyomógombos. Míg ott állt a családtagom lent, nem látott lakásszámjelzést és úgy is csengett. Lehet valami zárlat, vagy fogalmam sincs mi okozhatta, minden esetre azóta teszteltük, rendesen működik, és az utóbbi napban nem is fordult elő ez a probléma. De köszönöm az infokat! :)
2012. máj. 15. 21:45
 5/7 anonim ***** válasza:

"Akkor az ajtócsengőd rossz.

Cseréld vagy tisztítsd ki a nyomógombod.+


Ezt írtam én, ha el is olvastad volna akkor beljebb lennénk.

Szóval az ajtócsengőről van szó még mindig és nem a kaputelefonról.

Ha kimész a lakásból, az ajtó mellett mellmagasságban találsz egy szerkezetet, aminek a megnyomására a lakásban lévő kapukészülék hangot ad (ezt a hangot hallva szokták mondani hogy 'Ki az?').



"A kaputelefon érintőkijelzős, nem nyomógombos."


Az sem érintőkijelzős egyébként.

1. Nincs kijelzője. A számok egy hátulról megvilágított műagyag lapra vannak rajzolva.

2. Meg sem kell érinteni. A számlap oldalán mini infra ledek fényét takarod el az ujjaddal, ez váltja ki a bevitelt.

2012. máj. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
^^ már látom hogy nem egy szakember írta a kommenteket..."a mellmagasságban található szerkezet" azaz az ajtócsengő nem a kaputelefonon keresztül szólal meg.... ezért is nem reagáltam le amit írtál, mert hülyeség... annak egy külön csengő van felszerelve az ajtó felé.... elég vicces, hogy okosságot akarsz írni, én jóindulatból nem idiótázlak le, te pedig ezt észre sem veszed és engem állítasz be hülyének ^^
2012. máj. 22. 08:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell megsértődni, csak aki nem reagál azzal nem lehet kommunikálni.

Akkor próbáld ki hogy ha megnyomod a kapunyitás gombod a lakáskészüléken a kagyló mellett, ad-e olyan hangot mint amiről beszéltél.

Az adhat olyan "susogó" hangot.

És még egyszer elnézést hogy segíteni próbálok.


Gyanítom ilyened van:

[link]

2012. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!