Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A laptop monitorját/billentyűz...

A laptop monitorját/billentyűzetét lehet baba popsitörlővel tisztítani?

Figyelt kérdés
A környékemen nem lehet speciális tisztítót kapni, csak nagyon drágán(Külföld).

2012. szept. 3. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet, csak nem fogod szeretni a látványt utána :)


Magyarul: NEEE!


A popsitörlő különféle trutyikkal van átitatva, ami a baba popsijának tuti jó, de a monitoron zsíros paca lesz... Tehát Ne tedd.


Én személy szerint konyhai papírtörlővel és Clin alkoholos ablakmosóval szoktam tisztítani, eddig nem panaszkodtak a monitoraim, cserében mindig szép lett :)

2012. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor ha kimosod előtte a törlőt tiszta vizzel, másképp nyomot hagy rajta a törlőn levő anyag !
2012. szept. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég 1 benedvesített papírzsepi is, csak jó nyomd ki belőle a vizet. Én mindig avval szoktam a kijelzőt törölgetni, és eddig bevált. Bill.-re pedig gyógyszertári alkaholt használok. Papírzsepire pár csepp, és mindent levisz. El se hiszem néha, hogy ennyi kosz van a gombokon, pedig nem mocskosan ülök elé.
2012. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem nem esek neki popsitörlővel!!:)
2012. szept. 3. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!