Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy Sapphire Radeon HD...

Van egy Sapphire Radeon HD 7770 Ghz Edition OC videokártyám, nem tudom miért serceg?

Figyelt kérdés
Ha alap netezek filmetnézeknincs hangja, de ha BF3 vagy Black Ops II-zök sercegő hangot ad ki, ezt onnan hallom hogy leállitom a hűtést és hallom hogy a lapkából serceg valami, és elég idegesítő...
2012. nov. 18. 19:17
 1/5 anonim válasza:
Lehet hogy nem kap normálisan áramot, vagy nem tetted bele normálisan az alaplapba, nem nézlek hülyének de előfordul. nekem HD6670-es kártyám van és néha serceg nekemis, de az nem jelent semmit :D
2012. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elv. nem olyan régi az a kárya... ergó normális hogy ketyerészik.. mert miért ne... mint a HDD mikor zörög.. elvileg annak sem kéne.. de megteszi...

meg mire jó h leállítod a hûtését.. nem véletlenül rakták rá.....

2012. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
:DD ..nekem mindig 100% megy :)
2012. nov. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
WOLF20! A hűtést csak pillanatra állítottam meg, hogy halljam , honnan hallatszik a zaj. :) Esetlleg valami más tipp? :D Érintkezéssel nincs gond...
2012. nov. 22. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a lapkából jön a hang, az teljesen normális mint anno a p4-es prociknál volt amit a hűtője felerősített.

Ha máshonnan serceg akkor a csatlakozók kontakt hibásak, vagy nem elég stabilizált a tápegységed. Ebben az esetben új erősebb tápra lesz szükséged.

2013. ápr. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!