Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Férjemnek szeretnék venni egy...

Férjemnek szeretnék venni egy fúró-csavarozó gépet, de nem tudom melyiket válasszam? Mindenképp Bosch-t szeretnék, csak itthoni használatra kell, polcok felfúrásához, szekrények csavarjaihoz.

Figyelt kérdés

Nézelődök, de annyira nem értem mi fontos a csavarméreteknél, meg amiket felsorolnak...

Ez pl. jó vagy keressek akkust?

[link]


2012. nov. 19. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél, az rendben van teljesen, mindenképp ütvefúrónak kell lennie, ha falba is akar fúrni. Akkusban az ütvefúró drága nagyon.
2012. nov. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget. Ehhez még kell külön vmi eszközt venni? Fúrófejet meg ilyesmi?


Most találtam egy ilyet, nem tudom ezek a mm-ek fontosak? Jobb ez a gép?

[link]

2012. nov. 19. 13:05
 3/12 anonim ***** válasza:
A skil közelébe nem ér a boschnak, ráadásul ez nem is ütvefúró, falat nem lehet fúrni vele. Igen, ehhez fúrószárak kellenek, külön fához, kőhöz, fémhez. A jó minőségű nem olcsó abból sem.
2012. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem. Linkelnél légyszive, hogy akkor az első géphez milyen készletet vegyek? Vagy ezek a készletek minden géphez jók, mindegy melyiket veszem?
2012. nov. 19. 13:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindegy, milyet veszel, jó hozzá, de érdemes lenne boltban venned, ahol segítenek mindenben.
2012. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Van egy kis keveredés,mert az 1 gép az jó a falfúráshoz,viszont csavarozáshoz(mérete miatt)nem igazán.

Az volna az ideális,ha lenne mondjuk az első gép és egy középkategóriás fúró/csavarozó gép(is)

2012. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mondjuk egy ilyen?

[link]


Ehhez is kell külön fej?

2012. nov. 19. 13:33
 8/12 anonim ***** válasza:

Láthatod a nevén is, ez csavarbehajtó, nem jó a tokmány, nem tud fúrófejet fogadni:)

Ezzel csak csavarozni lehet, fúrni nem. Fúrószár mindhez kell, hacsak nem adnak vele valamennyit, de a felhasználás módja dönti el, milyen szár kell hozzá.

2012. nov. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, de ezt az első gép mellé gondoltam, amit a 6. válaszoló ajánlott, hogy legyen egy második gép...

Asszem maradok az elsőnél és ahhoz keresek fejeket. Majd valentin napra meg megkapkapja a kicsi csavarozót :P :D

2012. nov. 19. 13:43
 10/12 Bence_ ***** válasza:

Vegyél hozzá egy ilyet [link]

Ebben már vannak bit fejek is az jó lesz a Valentin napi géphez! :)

2012. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!