Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy ebook képes színes pl...

Egy ebook képes színes pl diagramok, ábrák stb. megjelenítésére, vagy csak fehér fekete?

Figyelt kérdés
most kezdtem az egyetemet, és nem akarok több száz oldalnyi anyagot nyomtatni, ezért gondoltam ebookra, viszont több helyen láttam, hogy ezek nem jelenítenek meg színeket, ez igaz?
2012. nov. 21. 17:15
 1/3 Juan_Carlos ***** válasza:
Létezik színes könyvolvasó is, viszont az még meglehetősen drága(100 ezer Ft körül van az A4-es méretű), a többi fekete-fehér. Viszont a legtöbb képes 16 szürkeárnyalatot megjeleníteni, ez elég szokott lenni egyszerűbb diagramokhoz, ábrákhoz. Nem olyan jó, mint ha színes lenne, de azért még használható.
2012. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 Tudsz ilyet linkelni?


Kérdező: Léteznek LCD-s ebook reader-ek, bár akkor már inkább egy tablet. Nem, ezek nem jelenítenek meg színeket, de viszonylag nagy a felbontásuk így a képek jól kivehetőek. Bár a kördiagram necces lehet, de egy oszlopdiagram mindenképpen szépen lehet látni.

2013. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Juan_Carlos ***** válasza:

Utolsónak:

Parancsolj: [link]

Ez egy nagy, színes kijelzős eInkes készülék. Létezik már egy ideje, csak elég drága, és az árához képest a tudása nem olyan jó.

2013. jan. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!