Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik éri meg jobban, az ha...

Melyik éri meg jobban, az ha veszek egy multifunkciós nyomtatót és hozzá utánagyártott patronokat vagy ha elmegyek minden alkalommal egy üzletbe nyomtatni, fénymásolni 15 vagy 30 Ft-ért?

Figyelt kérdés
min heti 2-3 oldalt kellene nyomtatnom

2013. jan. 6. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem árt, ha van otthon. Nem egy nagy beruházás, főleg, ha a későbbiekben töltöd a patronokat (Lehet, hogy a legtöbbnél resetelni kell, de ahhoz is találsz leírást). Én nem nyomtatok sokat, de sokszor későn jutott eszembe, hogy kéne, és akkor jött a rohangálás, stb.. Kényelmesebb, ha otthon bármikor meg tudod oldani, én is vettem inkább.
2013. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha tintaköpködőt veszel és heti 2-3 alkalommal nyomtatsz, akkor legalább nem fenyeget a veszély, hogy beszárad a fej :) És használhatod hétvégén is.

Anyagilag meg nyilván te tudod: ha heti pár oldal, akkor az nyilván olcsóbb egy boltban, hosszú távon is.

2013. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!