Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » TV okosító, tud erről a...

Stavross kérdése:

TV okosító, tud erről a kütyüről valaki valamit?

Figyelt kérdés
www.tvokosito.hu - ezen a weboldalon van.
2013. febr. 16. 18:47
 1/6 anonim válasza:
Így képzeld el: [link]
2013. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyjából tényleg az, mint az LG, de azért ez mégis teljesen más, itt azon a kis pendrive-on egy az egyben egy Android van, amit ha rádugsz a tv-re akkor az lesz a kijelző.

Teljesértékű Android, ha jól tudom kapsz hozzá egy távirányítót és azzal tudod irányítani, vagy ha van Androidos mobilod azt is használhatod irányítónak, amivel kicsit könnyebb az egész.


Egy MK808-zal jobban járnál, 10-11 ezer forint ingyenes szállítással itt:

[link]

2013. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha kínából rendeled az ilyesmit olcsóbban kijössz , a választék is sokkal nagyobb:

[link]

2013. febr. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Norbi Szabó válasza:
A youtubeon most találtam egy kis infót róluk: http://www.youtube.com/playlist?list=PL2BoYlhCx9lVFu3HOO36fD..
2013. okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
VCOM DV111D-t vegyél! A legjobb 2 magos androidos kütyü, simán viszi a legjobb játékokat is! 14 rongy boltban újan! USB porton keresztül bármilyen USB-s billentyűzettel, egérrel irányítható + micro SD-vel bővíthető!
2013. dec. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl. azért kell, mert van egy FullHD nem smart Sony TV-m, aztán az asszony azon netezzen, ne a gépen, míg én BF4-ezek :D
2013. dec. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!