Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A hifi nem teszi tönkre a...

A hifi nem teszi tönkre a pendrive-ot?

Figyelt kérdés

mert ha a számítógépnél használom, akkor használat után letudom róla választani sőt le is kell mert elromlik,de a hifinél ilyen nincs hogy leválasztás, max megállítom a lejátszást és átkapcsolok egy másik funkcióra Pl: AUX-ra


így nem romlik el a pendrive ?


2013. máj. 14. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha elromlana nem tették volna bele. PC-ről is akkor kell csak leválasztani, ha írsz rá. Mivel a hifid nem fog ráírni semmit, nem lehet belőle baj ha csak úgy lehúzod. Legrosszabb esetben is max a hifi veszi zokon, h kihúzzák alóla a lejátszott zenét.
2013. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem. semmi baja nem lesz...
2013. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A pendrive-okat kb. megjelenésük óta használom. Soha egyetlenegy saját darabot sem választottam le. Kivéve ha másé volt a gép vagy a pendrive, és külön kérte. Arra figyeltem, hogy írás vagy olvasás közben ne húzzam ki, és ennyi. Többet hagytam el valahol, mint amennyi tönkrement.
2013. máj. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Osynho ***** válasza:

" használat után letudom róla választani sőt le is kell mert elromlik"


Romlott már el ettől pendrive-ot? :)

2013. máj. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem adatvesztésem volt amiatt, mert nem választottam le, az viszont nem is egyszer. De ez tényleg csak írás után lehet gáz, ha valamiért nem kerül ürítésre az írási gyorsítótár kihúzás előtt.
2013. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha fat32es a pendrive, akkor leválasztás nélkül is kutya baja sem lesz. Ha NTFS akkor lehet adathiba. Viszont a hifi csak olvas, tehát semmi baja sem lesz!
2013. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem nem volt még semmi baja egy pendrive-omnak sem, pedig egyszer sem választottam le. annyi, hogy másolás közben nem kell kihúzni, de akkor is nem elromlik, csak egy kis adatvesztés lesz:)
2013. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igazábol még nem romlott így el pendrive-om de volt olyan hogy csak a gép olvasta be semmi más, el is dobtam... viszont azt nem tudom hogy az miért lehetett se hifi, se dvd lejátszó, se semmi.. csak a gép olvasta, minden csak azt irta ki hogy "no usb" viszont azt nem választottam le csak már a vége felé mikor elkezdett szarakodni (lehet hogy az tett be neki nem tudom)


csak ezért kérdeztem mert nem akarok megint pendrive-ot venni.


nem nagy márka 16GB kingston tacskó-ba vettem 5 és félért talán ki bírja..


kösz a válaszokat ment a zöld kéz :)

2013. máj. 16. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!