Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha vettem egy...

Mit csináljak ha vettem egy nyomtatót, és nem jó windows 7-hez? SEGÍÍÍTSÉG :I Ha valamelyikőtök ért hozzá úgy segítsen hogy nem vagyok szakember . :]

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire gondoltál? Menjünk át?
2013. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bunkó emberek megjegyzéseit nem kértem és nem is kérem :)
2013. máj. 30. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:
hogy derült ki hogy nem jó a windows 7hez? amit nehezen hiszek amúgy el. nyomtató tipusa, valami, igy a vakvilágba nem lehet mit csinálni
2013. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valóban nem kérted, nem is voltam bunkó. Csupán megtudakoltam, hogy mégis milyen segítséget kérsz, ha még a nyomtató típusát sem írtad meg. Ebből arra következtettem, hogy keresel valakit aki kimegy, megnézi a típust és megmondja mi a baj...
2013. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hp d1360
2013. máj. 30. 13:35
 6/7 pinkpancser ***** válasza:

Gugli neked is barátod.

Az első oldalon amit talált kiválasztod a tipust és ezt kapod:

[link]


És ott a win7...

2013. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nagysolyomszem válasza:
Ha nincs adott típushoz illesztőprogram, akkor lehet próbálkozni a Generic PCL5, PCL5e vagy PCL6 illesztőprogrammal.
2023. máj. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!