Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen táblagépet ajánlanátok...

Milyen táblagépet ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Sokat utazom buszon és vonaton. Netbookom van, de az csak pár órát bír ki, nehéz, és sok idő ki-be kapcsolgatni. Szeretném leváltani valamilyen táblagépre, de nem igazán értek hozzájuk. Olvasásra, írásra, netezésre, zenehallgatásra, filmnézésre, fotózásra, esetleg játékra használnám, de a legfontosabb ebből az első 3. Minimum 16GB-os kellene, de minél több, annál jobb. Max. 50 ezer körül szánnék rá, használtan is jó, persze nem roncs állapotban. Nektek mi vált be?
2013. jún. 1. 15:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és nem kell zsírúj modellnek lennie, nem villogni szeretnék vele, hogy a legújabb menő kütyüm van, hanem azt szeretném, hogy tudjam használni azokra, amiket felsoroltam :)
2013. jún. 1. 15:07
 2/4 anonim válasza:

Hali :)

Nekem "A Tab 7" em van. Kb. fél- egy évesen vettem. Nekem bevált. 3-4 óráig bírja (Videózás 2-3 óra. Én főleg játékra és vidizésre használtam. Egy jó kis tokot is adtak hozzá. Nekem bevált. A másik az ára. 20.000 azaz húsz-ezer forintér vettem. Nézz róla videókat. Szerintem jó. :D


Remélem segítettem. Hali.

2013. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából kicsit szeretnék, 7"-osat, ConCorde Tab ONE-t nézegettem, meg MyAudio-t, nem tudom, ezek közül melyik jobb.
2013. jún. 5. 16:28
 4/4 anonim válasza:
Igen igen, az A tab 7 nevű tablet csak 7" colos :D
2013. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!