Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes megvenni ezt a tv-t?...

Érdemes megvenni ezt a tv-t? A scart zajos, mit akar ez jelenteni? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Lcd tv-t szeretnék venni és sikerült egy LG 32LE2R LCD TV-t találnom. Azonban 35 000 ről 32 re alkudtam le. De a hirdetésben azt írja hogy idézem: Sajnos 2 hibája van:

1) a távirányítója sajnos elveszett. (de működik pl a set top box távirányítójával)

2) A scart csatlakozója sajnos zajos, de a HDMI, a vga és a kompozit hibátlan."

Ezt írta. mit értsek azon hogy zajos a scart? További hibák is lehetnek? ??? Én nem is használnám, csak a hdmi, vga-t. Érdemes megvenni vagy nézzek másikat? Max 50 000 ft om van tv-re.

Köszönöm szépen


2013. jún. 27. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha neked megéri akkor érdemes ha nem nem. A scart zajos azt jelenti nem tökéletes a kp előfordulhat színhiba, szemcsésedés,szellemkép stb. Viszont előfordulhat, hogy csak a kábel hibás a csatlakozónak nincs baja. De lényegtelen mert te nem használnád úgysem. További hibák akármikor előfordulhatnak igaz az új készülékeknél is megvan ez a lehetőség. Kérj három nap garanciát annyi idő alatt kijön ha más bibi is van.
2013. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ha nem jó a scart nem fog idővel meghibásodni más kimenet is? én ettől félek!!
2013. jún. 27. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk az egyik tévénken kb három éve kiment az egyik hdmi csatlakozó, a másik három azóta is hibátlan. Szóval nem feltétlenül következik be. De ismétlem ez vagy más hiba akármikor előfordulhat.Ezeket a tévéket már nem az öröklétre tervezik anyagminőségben.
2013. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!