Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » üdv. Van egy URC22C-15 típusú...

üdv. Van egy URC22C-15 típusú univerzális távirányítóm. Egy evelux TV-t szeretnék üzemeltetni vele. Valaki esetleg tudna segíteni abban, hogy mi a kódja?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
2009. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kösz a googlet en is tudom hasznalni =)


De mutasd meg abban a topicba pls hol a valasz =)


(meg a legfrissebb post is 1.5 eves)

2009. okt. 28. 17:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a segítségedre siet valaki, akkor legalább vedd a fáradtságot hogy az ajánlott linket ellenőrzöd és akkor nem fogsz megsértődni ha valaki segít, mert azt hiszi béna vagy. Itt az a szokás, hogy segíteni próbálink. Mivel nem írtad le hogy már mindenütt kerested és kilátástalan éjszakákat töltöttél a neten a kereséssel, így azt gondolhatjuk, nem tudod hogy kell valaminek a nyomára akadni. Az idézett topic hozzászólásai ebben hónapban születtek (mármint nem a régiekre gondoltam, hanem azokra amire az van írva hogy Okt 7, 2009. meg ilyenek). Ha speciel nem segít rajtad, akkor se fikázd a hozzászólót, aki jószándékúlag vette a fáradtságot.


Tudom, hogy az én szövegem is sérti a fórum szabályait, de légy megértő ha segítséget kérsz. Ha mégis visszajelzést szeretnél adni, válaszodban írd azt hogy sajnos a link nem adott választ a kérdésedre, így jelezve a segítségkérés további igényét. Ha megoldódott a problémád, néhány szóban e megoldást is leírhatod, így azokat is segíted ezzel akik hasonló helyzetbe kerülnek és ide tévedve olvassák a sorainkat.

2009. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia Én az első hozzászóló vagyok, de ha elolvastad volna a linket, akkor meg tudnád csinálni, hogy hogyan kell automata keresést csinálni. Ergo a tv megtanítja a távirányítót, nem kell feltétlenül kód.


Mivel a googlet jól ismered jutatolomból kapsz még egy linket:

[link]

2009. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezt én is láttam, csak az a baj, hogy a TV-t távirányító nélkül nem lehet bekapcsolni.


Azért köszi =)

2009. okt. 30. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!