Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyibe fájna még idén...

Mennyibe fájna még idén (karácsony körül, az akciókkal), egy ennél jobb VGA? ATI Radeon HD 4600 Series

Figyelt kérdés
Melyik újabbat érdemes megvenni?

#VGA #ATI #ATI Radeon #Radeon #ATI Radeon HD 4600 Series
2013. okt. 6. 18:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Játékra kéne (konkrétan a Watch Dogs-hoz is)
2013. okt. 6. 18:26
 2/9 A kérdező kommentje:

Illetve turbózni, vagy újat venni érdemes az egész gépből? -Windows 7 Ultimate

-AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 3.10 GHz -Ram: 2GB

-64 bites operációs rendszer

-ATI Radeon HD 4600 Series

2013. okt. 6. 18:36
 3/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan ne legyen több 25 ezernél.
2013. okt. 6. 19:04
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van pl ez, Karácsony körül valamivel olcsóbb is lehet, pláne hogy jönnek az Ati új kártyái. Ehhez a procihoz szerintem elég is a 7750, de maximum egy 7770-es elég mellé. Amelyik a pénztárcádnak megfelel a vásárláskor.

2013. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Panda Péter ***** válasza:
a watch dogs-hoz azért ennél jóval bikább vas kéne. én a helyedben egy teljesen új konfigon gondolkodnék. tudom, sokba kerül, sajnos ez van.
2013. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4: Köszi a linket! Azt szeretném kérdezni, hogy az IPON-nak van-e üzlete, és hogy megbízható-e?

#5: Igen, ez a másik tervem, csak annyira pofátlanság ilyen drágán adják, hogy nem tudom vesznek-e belőle még :)

A másik, hogy félrerakok, és egyszer csak össze fog gyűlni. De ki tudja, hogy a jövőben mi lesz (csökken, nő az ára, ennyi marad).

2013. okt. 9. 17:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Bár külföldön nagyobbak, és vastagabbak a pénztárcák, ezért csinálják ilyen nagy gépigényre (a gépalkatrészek eléggé fő pénzfacsaróak)
2013. okt. 9. 17:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ipont én megbízhatónak tartom, nagyon korrektek, van Budapesten üzletük, de a házhoz is szállítanak, és nagyon korrektek garanciális ügyekben is.


Viszont van egy szomorú hírem, a hivatalos gépigénye minimum 4 magos procit kér, és kell neki minimum 6GB ram. ami nem szerencsés most megvenni, én pár éve egy 10-esért vettem a 8 gigás szettet, az most 20.000Ft. Persze ez még javulhat, de sok jót nem remélek. Ha a teljes gépet nem akarod újítani, akkor a megadott összegből tudsz venni egy VGA-t, amit a procid kihajt. A 7750 és a 7770 ára várhatólag úgyis lejjebb megy még, most hogy megjelentek az új AMD kártyák. Egy teljes gépcserét kb 150-200 ezerből tudnál megoldani.



Ha csak játékra kell a gép (bár én PC párti vagyok), lehet érdemes elgondolkodnod egy konzolon.


Vagy most veszel VGA-t, és később újítod fel a gépet, de a Watch Dogs nem biztos, hogy futni fog.

2013. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor várok, mert nem fogok konzolt venni, és nagyon drága minden:( Azt hittem, hogy lesz egy GTA-hoz hasonló játék, amit nem rontanak el azzal, hogy nagy a gépigénye... Köszönöm a segítséget!!! :D zöldpacsi! :)
2013. okt. 11. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!