Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Airsoft AK. Most nagy baj van?

Airsoft AK. Most nagy baj van?

Figyelt kérdés

Rádugtam a fegyverre az aksit, meghúztam a ravaszt és mint egy mákdaráló majd leállt?


Most bedarálta az egész gearboxot?! VAGY MI?! Mindjárt elbőgöm magam, hogy frissen vásárolt fegyver ennyi volt.

40k csak úgy ki az ablakon!



2014. márc. 7. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha frissen vásárolt akkor lehet reklamálni az eladónál. Egyébként ha mákdaráló hangja volt, és leállt akkor van esély, hogy a fogaskereket cserélheted.
2014. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy ahogy mondod. Mákdaráló és kész. Mennyi egy fogaskerék szett?
2014. márc. 7. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy 10-est nyugodtan számolhatsz rá minimum. De elsőként szét kéne szedni, és megnézni, hogy mégis mi a helyzet.
2014. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerelő nincs a környéken(legközelebb 90km). Bátyám értene hozzá, de ő meg Ausztriában van. :(


Hát van még aki airsoftos és lehet ért hozzá.

Visszacserélni nem akarja az eladó. Szóval vagy megjavíttatom vagy nem tudom mit csinálok vele.

2014. márc. 8. 09:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire vagy műszaki beállítottságú, de talán meg tudod oldani. Elöljáróban pár cikk:


[link]


[link]



[link]

2014. márc. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nállam meg volt a mákdaráló hang,de nehezen ugyan,de tudtam egyet kettôt lôni. amikor szétszedtem,láttam,hogy a dugattyú gyűrűje becsúszott a dugattyú és a henger közé :P remélem,hogy ez a baja a fegyodnak,ez pár100 forintos móka mindösszez :)


sajna nem igen lehet mit mondani,ha nem akarsz belenyúlni,akkor szakihoz kell vinni (habár én is úgy kezdtem,hogy szétszedtem a gb-t,ugy,hogy nem tudtam összerakni,utána olvastam egy kicsit,és mostmár megy :) )

2014. márc. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!