Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok megelégedve a...

Ha nem vagyok megelégedve a gyári telekomos routerrel, akkor kicserélhetem saját igényem szerint?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, mégis miért ne cserélhetnéd ki?

Jogilag semmi akadálya, ha valami miatt mégis illegális lenne honnan tudnák meg, technikailag szintén semmi akadály, egy router meglepő módon azt tudja, amit egy routernek tudnia kell, ha van egy másik routered az szintén routolni tud, max van egy-két extra funkciója vagy valami miatt jobb.


Rövid válasz: igen, kicserélheted.

2014. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!


Csak valahol azt olvastam, hogy csak olyan router működik amit ők adnak, de akkor ezek szerint nem így van.

2014. márc. 18. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:

A gyári telekomos router az a modem, ami képes wifire is, nem?

Ha ezt kicseréled másikra, nem fog menni a telekom .

2014. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Thomson st780i wl ezt adták
2014. márc. 19. 21:30
 5/6 anonim válasza:
Dehogy nem működik, amit adtunk neked az egy modem router egyben. Ha ennek a hátuljából kijövő internet kábelt (csiptetős végű) belekötöd egy külön routerbe úgy is működik a szolgáltatás, de a Magyart Telekom csak a modemig garantálja a működést.
2014. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicserélted? Működik?

Kétlem :))

2014. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!