Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptopomon ujra kellett...

Laptopomon ujra kellett instalálni mindent. Ma megszerettem volna nézni 1filmet, de ezt irja ki: A Windows Media Player nem tudja lejátszani a DVD-t, mert a számítógépen nem található kompatibilis dekóder. Nem vagyok 1 technikai zseni. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
lekell huznom hozzá vmit esetleg... segitsetek lécci
2009. dec. 23. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Tölts le másik player. Ajánlom a VLC, vagy az Mplayert.


retafdog

2009. dec. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a VLC-t és még a xp codec packot is , de igy sem működik, ugyanugy kiirja megint :S
2009. dec. 23. 11:15
 3/8 A kérdező kommentje:
jah, és MNS-el dettó igy vagyok, le se tudom huzni :S pedig annyira béna azért még én sem vagyok.... :S:S
2009. dec. 23. 11:28
 4/8 anonim válasza:

A Winamp hát ha működne:

[link]

2009. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
driverek rendben? gom player az mindent visz, mien kiterjesztésű a film?
2009. dec. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hintalow ***** válasza:

Őőő, figyi, lehet, hogy rosszul értelmezem, de miután letöltötted a vlc playert, ugye nem továbbra is a windows media playerrel akarod lejátszani a filmet?

Mert az maga egy külön lejátszó, azzal kell indítani a filmet.

2009. dec. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem is driverekkel lesz a gond
2010. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Deus88 válasza:
Töltsd le a Dvix playert az meg kell nyissa :)
2010. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!