Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyit kérhetnék ezekért a...

Mennyit kérhetnék ezekért a használt elektronikus eszközökért?

Figyelt kérdés

Van egy régi videóm(kb 20 éves), egy szintén 20 év körüli számítógépem, régi típusú monitorral,egy univerzális darálóm(jelenleg nem működik, de szerintem javítható).Meg 2 db régi mobiltelefonom.

Mennyiért adhatnám el ezeket?(Van, aki ilyeneket felvásárol, gondolom alkatrésznek).


2014. ápr. 25. 09:03
 1/2 Tengor ***** válasza:

Mivel már nem igen használnak videót, nem nagyon romlanak el és nem nagyon kell hozzájuk alkatrész sem.

A 20 éves PC-vel ugyan ez a helyzet. Monitorból nem is nagyon lehet alkatrészt kitermelni.

A darálót passzolom.

A régi mobil elég tág fogalom, de amikor 2500 Ft-ért kapsz újat (kártyásan, hitel nélkül), ami jó telefonálni és SMS-ezni, akkor tippelj, hogy a tiéid mennyit érnek, amiknek 99%, hogy az akkujuk is tönkrement.

2014. ápr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha esetleg a régi videó nagyon márkás, vagy ritka, akkor érhet valamit. A régi PC-vel ugyanez a helyzet, ha nem szimplán elavult, de van valamennyi "Retro" értéke, akkor lesz rá vevő. Persze ne gondolj nagyon sokra, de én egy win3.1-es géptől akartam megszabadulni vaterán 1ft nmá-ral, és meglepő módon 20.000Ft-ért vitték el, holottt ennyiért azért már jobb használt gépek vannak. Én nem értek hozzá, csak kívül belül körbefotóztam, és valakinek kellett.



Az univerzális darálót hibásan nem hinném hogy sokért keresnének, pláne ismeretlen hibával, ki tudja hogy nem a torka véres-e.


A legjobb, ha felteszed 1ft nmá-ért Te is, és meglátod hogy mennyit érnek. Ebből meggazdagodni úgysem igen fogsz.

2014. ápr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!