Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Grafitos kenőzsír jó a motoros...

Grafitos kenőzsír jó a motoros fűkasza kenésére?

Figyelt kérdés
Van itthon régi szovjet grafitos zsírom, az megfelel a vágófej kenésére?
2014. ápr. 27. 11:36
 1/1 anonim válasza:

Én is sokat filóztam, hogy milyen zsírt tegyek a szöghajtásba, ugyanis én kicseréltem mindkét golyóscsapágyat benne és akkor kellett eldöntenem, hogy milyen zsírt tegyek a kúpfogaskerekekre, végül is kissebb piackutatás után "Autol Top 2000" szuper hőálló rendkívűl tapadós zsír mellett döntöttem, és úgy tűnik, hogy nem volt rossz döntés.


Persze ideális körülmények között én inkább hajtómű olaj-kenést terveztem volna ilyen helyre, de ahhoz szimmeringek is kellettek volna bele, ami alaposan megdrágította volna ezeket az olcsó "made in china" gépeket.

2014. máj. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!