Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos fűszegélynyírónak...

Elektromos fűszegélynyírónak eltört az egész damilfeje, Hogy cseréjem ki?

Figyelt kérdés

Eltör a damilfej és nem tudom hogy, hogy kell kicserélni, a közepében volt egy csavar azt kicsavartam de nem tudom leszedni még így sem.

Hogy csináljam?



2014. máj. 7. 16:21
 1/2 Veiko válasza:
Nekem is ez a problémám. Az enyémben csavar nem volt. Azt mondták, hogy menetes és csak le kell csavarni, csak nem tudom megakasztani a fejet. Elforog. Így elég nehéz.
2018. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Veiko válasza:
Sikerült! Végülis NEM menetes a tengely, amin a damilfej pörög, hanem csak egy egyszerű recés vagy bordás tengely. Csak erősen le kell húzni róla és mehet is rá az új. Én csak kalapács segítségével tudtam ráütni az újat, persze nem közvetlenül a műanyagot ütöttem.
2018. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!