Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az internetem 20megabyte, ami...

Az internetem 20megabyte, ami szerintem gyors. De mostanában nagyon akadozik, lassan tölt pld. : Most Steam-en 1 megabytetal tölti a játékot. Mit kéne tennem. Digi netem van. Esetleg valami tisztító kell?

Figyelt kérdés

#Diginet #20mb/s net #1mb/s töltés
2014. máj. 28. 20:02
 1/3 anonim válasza:
100%

Tisztázzuk a fogalmakat!


1 Byte = 8 bit.


Neked 20 Mbps neted van, 20 Megabit / s. Az 2.5 Megabyte / s.


Szóval a sebesség nagy része megvan, ha 1 Megabyte / s sebességgel töltesz. Lehet, hogy a szerver nem tud nagyobb sebességet. Kapcsolj ki minden letöltést, torrentet, stb, és nyomj egy speedtestet.

2014. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

hiába van akármekkora neted ha a másik végén annak akitől töltesz nincs és csak ennyi jut neked


nekem 120 megás netem van, gondolhatod hányszor volt olyan hogy maxon jött valami...

2014. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2014. máj. 31. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!