Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A szgépem indításkor kiírja,...

A szgépem indításkor kiírja, h baj van az E meghajtó konzisztenciájával és, h ellenőrizni kell az NTFS lemezrendszert, hagytam párszor. Lefutattam egy automatikus ellenőrzést/javítást, de azóta is állandóan kiírja és én nem tudom, h mit is csináljak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Leírnád a merevlemez (vincseszter) márkáját, méretét és nagyjából hogy mikori?

Sajnos lehet, hogy fizikailag ténylegesen nagy gond van vele.

2010. jan. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
SAMSUNG HD161HJ, mivel a gyökér megosztott (C, F és E meghajtó), a mérete: 58,5 GB, amiből csak kb. 6 foglalt.Fájlrendszer: NTFS, de nem tudom, hogy mikori. nem annyira régi, gondolom. C-vel, F-fel nincs gond.
2010. jan. 3. 18:41
 3/5 A kérdező kommentje:
mármint az E mérete, a vinyó 160GB-os.
2010. jan. 3. 18:42
 4/5 A kérdező kommentje:
talán 2001 vagy 2002
2010. jan. 3. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor bizony sajnos előfordulhat, hogy kezd tönkremenni. :S

Esetleg a kábel is tönkremehetett, egy próbát megér hogy kicseréled a szalagkábelt. Párszáz forint.

2010. jan. 4. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!