Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kis baleset történt a laptopom...

Kis baleset történt a laptopommal. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nos, egy pillanatra elfordítottam az asztalon a laptopom, mert kerestem a fiókban valamit, de hozzáért az asztali lámpához, és a retesz (nő vagyok, nem tudom mi a pontos neve :D), szóval az a pöcök, amivel fel tudom nyitni. Nos... hát az is, meg még kb körülötte 1-1 cm megolvadt. A gép ugyanúgy működött. De az eset óta nem használom. Használhatnám? Van esély rá, hogy más baja is lett? Valami kábel, stb megolvadt? Egyébként egy Toshiba L30-M010-ről van szó. Alkatrészt egyszerűen nem találok hozzá neten, gyakorlatilag a keret, a felső ezüst burkolat és az a pöcök is megolvadt. Létezik, hogy emberi áron meg tudom javíttatni? Érettségi ajándék volt még annak idején... és szükségem is lenne rá,a suli miatt, de hol nézzek utána? Ismerősök látatlanban 40-50 ezres javításról beszéltek... Ahová vittem szervízbe megmutatni, ott azt mondták nem tudnak segíteni. :/
2010. jan. 9. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
mérne használhatnád?
2010. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak arra gondoltam, hátha megolvadt a kijelző, vagy valamilyen vezeték, amit egyébként én nem látok így kívülről.
2010. jan. 9. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:

az a "retesz" egy egyszerű mechanikai elem, semmi köze elektronikailag a géphez.

nyugodtan használhatod.

2010. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A nagyobb kérdés inkább az mostmár, hogy kaphatok-e még hozzá burkolatot? :)
2010. jan. 9. 19:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát... Nem igazán.
2010. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keress neten hibás, elromlott laptopot és ha nem drága vedd meg pótalkatrésznek. Vagy lépj kapcsolatba gyártóval, forgalmazóal.
2010. jan. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Felvettem a kapcsolatot két számítógép/laptop bontó és használt termékekkel foglalkozó üzlettel. Hibásat nem találtam, eladót igen, viszont nem szívesen vennék egyet 60-80 ezer forintért. :D Igazából nem is tudnék...
2010. jan. 10. 14:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Végül is ez csak esztétikai probléma. Nézegess a neten, néha lehet találni alkatrésnek eladó laptopokat. A burkolatot szerintem kb ingyen oda fogja adni neked, mert az senkinek sem kell.
2010. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!