Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » PC + monitor. Van egy db...

PC + monitor. Van egy db számítógép + 2 dba monitor. Egyik már be van üzemelve. Ha a másikat is szeretném mellé beüzemelni, akkor a csatlokozó kábeleken kívül mi kell még = előfordulhat, folyt lejjebb?

Figyelt kérdés

....hogy a gépben található videokártya nem alkalmas "elbírni" a 2 monitort?


Esetleg valaki aki budapesti és megcsinálná ezt háznál? ( dél buda)


2014. aug. 20. 15:14
 1/4 A kérdező kommentje:

s.o.s gyorsan kellene megoldani mert dolgoznom kellene mielőbb a gépen!

2 informatikusnak is írtam ( hirdetésükre ) de még csak válaszra sem méltattak. Pedig aki ért hozzá annak ez kutyafüle.

Andor út környéke.Megveszem amit kell csak valaki beüzemelné.......

2014. aug. 20. 15:17
 2/4 anonim ***** válasza:

A 13 éves videós "fiadnak" kellene? SOSban?


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__specia..



Elárulom, hogy teljesen természetes, hogy nem méltattak válaszra az informatikusok. Nem azért adnak fel az ember hirdetést, hogy ingyenélők zaklassák őket ostobaságokkal. Főleg nem SOS-ben.

2014. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Te teljesen hülye vagy! Magadnál vagy? Ezt hogy raktad össze?? :)))))))


Nekem kell grafikai munkát végezni s.o.s és ahhoz kell a 2 monitort beüzemelni.


ÉS TERMÉSZETESEN PÉNZÉRT GONDOLTAM. FIZETEK A MUNKÁÉRT CSAK LEGYEN AKI MEGCSINÁLJA!


De te milyen rosszindulatú egy ember vagy. Bammeg .... :)

2014. aug. 20. 15:31
 4/4 anonim válasza:

van két kimenet kártyádon? ha igen kösd össze, nV vagy AMD driver képernyő beállításainál megadod, hogy klónozza, kiterjessze asztalt, felbontást beállítod, kész. ugyanezt szívesen megcsinálom 8000/óra+kiszállásért.


ha viszont csak integrált vga van, buktad.

2014. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!