Igaz ez vagy nem?

Figyelt kérdés
hogy ha a laptopon ágyban netezek akkor nagyon fel melegszik és ki fingik akár milyen drága is

2014. aug. 26. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fingik ki egybol+ nem igazan az ar fuggvenye, de ha elzarod azt a kis reszt, ahol kapja a levegot a cooler(marpedig ha az agyba van rakva akkor azt nagyon nagy valoszinuseggel elzarod), akkor konnyen felmelegedhet/tulmelegedhet, ami ugye nem tesz jot neki.
2014. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de igy a lábaimra teszem és az a résedék oldalt van a lábamon meg takaró,h ne sűsön nagyon,igy is rossz???
2014. aug. 26. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Oldalt altalaban azok a resek vannak, ahol kifujja a levegot , ahol kapja azok alul. Tolunk amugy ugy hasznalod a laposod, ahogy akarod. Most marol holnapra nem fog megmenni, amiert agyban hasznalod, csak hosszu tavon nem tesz jot neki. Annyira figyelj, ha elmesz ottholrol es bekapcsolva marad, azert ne hagyd az agyba.
2014. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ahhhha értem,köszönöm
2014. aug. 26. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Használhatod ágyban, csak rakj alá egy megfelelő méretű könyvet, amin stabilon megáll, mint az asztalon! Én is így szoktam!
2014. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!