Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem mondana véleményt valaki...

Nem mondana véleményt valaki a Poljot 2612 mechanikus oraszerkezetröl? Megbizhato? pontos? megéri ilyen szerkezetü órát venni?

Figyelt kérdés

#óra #szerkezet #mechanika #Poljot #poljot 2612 #2612
2014. szept. 9. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Tisztán mechanikus?

Akkor napi +/- 1 percet tévedhet.

2014. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
omm én ojantol kérdem inkább aki ismeri ezt a szerkezetet ,de segithet a vélemény döntésben azis hogy orosz szerkezet,18 rubin köves,mechanikus ébresztés,46 ora járástartalék,2003 mas tipus és hogy az adott óra amiben van 70ezer forint...de én csak a szerkezetre vagyok kiváncsi,mert 1 millio forintért is adhatják,ha nem jo a szerkezet akkor ugysem ér semmit ( legalábbis nekem)
2014. szept. 9. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem még egy órám sem baszódott el, pedig a legolcsóbbat se olajoztattam újra, sportoltam, dolgoztam benne, az egyetlen hibája hogy az ásványüveg picit karcos már, tehát elméletileg ilyen márkának akkor se kéne bajba lennie, ha már az unokád hordja.
2022. szept. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!