Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az elektromos cigi mennyire...

Az elektromos cigi mennyire káros?

Figyelt kérdés
Mármint sok mindent olvastam róla, de nekem azokból az jött le, hogy nem annyira...egyes ismerőseim azt állítják, hogy egyáltalán nem az, mások azt, hogy károsabb, mint az igazi, a harmadik fele meg azt, hogy nem annyira. Most mi az igazság?:D

2014. okt. 11. 15:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még soha életemben nem próbáltam az igazit, és nem is akarom, csak az elektromosat próbáltam és az tetszik is...aztán most azon gondolkozom, hogy vegyek-e egyet..
2014. okt. 11. 15:35
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Beállítás-pc csatlakozás-usb csatlakozás típusa.

2014. okt. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hú, de vicces valaki.
2014. okt. 11. 16:13
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Ops...:))))

Ne haragudj ez másik bejegyzésbe ment volna...:)))

Elnézést...

2014. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Segíthet ez a bejegyzés: [link]

(ez már az:)))

2014. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Csak a nikotin negatív hatásai maradnak meg egyébként közel sem olyan káros mint az igazi dohány.
2014. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mit ertesz a nikotin negativ hatasa alatt? Nikotin mentes lottyel is elofordul? Marmint az is karos valamennyire? Meg ugye tudorak vagy ilyesmi, kisebb nagyobb betegsegek messze elkerulheto vele, nem ugy mint az igazival?
2014. okt. 13. 22:19
 8/12 anonim válasza:
Szia! Én használtam egy időben ez tulajdonképpen annyi hogy a nikotin ugyanúgy bekerül a szervezetedbe csak annyi hogy a füst nem károsítja környezeted, embertársaid. Az elektromos cigaretta szerintem ugyan az mint a másik csak ilyen aromák vannak hozzá és tényleg a füstje nem piszkálja a többi ember orrát.
2014. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Egyébként ha cigizel azt a nikotin miatt teszed ezért kétlem hogy lenne mentes változat!
2014. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem cigizek, emlitettem is, hogy soha sem probaltam az igazit, csak az elektromosat, az pedig tetszik valamiert. Olvastam, es lattam is, hogy van hozza nikotinmentes lotty...akkor gondolom az nem karos...legalabbis nem annyira, mint a nikotinos.
2014. okt. 15. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!