Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Explorer. Exe bezár! Mi lehet...

Explorer. Exe bezár! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Pár hete vettem észre, amikor letöltöttem egy filmet a D:\ meghajtóra, hogy a meghajtó sajátgépből történő megnyitásakor az explorer.exe leáll, eltűnteti a tárcát, ikonokat ,etc... biztos tudjátok.

Most letöröltem a filmeket, a D:\ meghajtóig el is jutok, azonban azon belül D:\Nevem mappa leáll. Ebben vannak a képeim, zenéim, meg minden, ezt használok Dokumentumok mappaként.

Nyílván valamelyik cucc vírusos, mert ha a filmeknél működött a letörlöm-elindul eljárás, akkor a többinél is kell, hogy működjön. Ti mit mondtok? Van esetleg valami eljárás rá, hogy meg tudjam melyik fájl vírusos?

(Total Commanderből minden megnyitható)

Nem vagyok nagy gépzseni, úgyhogy elnézést.


2014. dec. 4. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs telepítve a gépedre Eset Smart Security8, akkor ezt az online scannert futtasd le.

[link]

2014. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A D:\ meghajtón lévő két filmet letöröltem, ez konkrétan a D-n volt, nem mappában. A D már behozza, az egyik mappám megnyitásakor azonban még mindig fent áll a hiba. NOD32 lefuttattam, a problémás mappán belül nincs vírus.
2014. dec. 16. 22:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Vagyis a mappa amivel a baj van nem tartalmaz vírust, ergó nyílván nem ilyen probléma van...
2014. dec. 16. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!