Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A 36892847567 szám állandóan...

A 36892847567 szám állandóan megcsörgeti a mobilomat. Azt sem tudom, hogy ki az. Félek, hogy, ha felveszem, sok telefonszámlát fogok fizetni. Ilyen esetről már többször hallottam. Kérdésem, ki lehet?

Figyelt kérdés

#Zaklató?
2014. dec. 10. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
ez a szám a megyei végrehajtó iroda száma, biztos a tartozásod miatt hívnak, mennének foglalni
2014. dec. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmilyen tartozásom nincs sehol. Azért köszönöm
2014. dec. 10. 12:23
 3/5 Tengor ***** válasza:
100%

Vedd fel és kérdezd meg!

"Ilyen esetről már többször hallottam" < igen, és egyik sem igaz. Ha téged fizetsz és magyar kártyával magyarországi hálózathoz csatlakozol, akkor nem kell fizetned. Más kérdés, hogy akik ezeket a h*lyeségeket terjesztik azok vagy visszahívták a számot v. SMS-t írtak, amivel előfizettek valami lehúzásra.

2014. dec. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan felveheted, engem is felhívott valaki a frissen aktivált számomon, pedig akkor még nem ismerte senki, egy fickó azt mondta, hogy irassam át a kocsit a nevemre, amit tőle vettem, mert nem akarja tovább fizetni rá az adót :)
2014. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ilyen esetről már többször hallottam."

Biztosan hallottál, de attól még ezek nem történtek meg, csak a hozzád hasonló IQ harcosok között terjedő téveszme.

2014. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!