Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Digi Tv és Internet X. Valamel...

Digi Tv és Internet X. Valamelyik jobb a T-com-nál?

Figyelt kérdés
Tv és Internet is érdekel.Most T-com van, érdemes valamelyikre váltani?
2010. febr. 4. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
diginet mindent visz, budapesten. upc egy fokkal jobb nála, de nagyon drágák. t-home-ra egy bitet sem bíznék rá.
2010. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
digi tv szar. nincs comedy :D
2010. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A digis internet mindent visz, a tv az személyfüggő.

Engem a VivaTV meg ezek az ótvar szarok nem érdekelnek, amiket szökőévente nézek, azok pedig bennevannak.

2010. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

19:07


UPC 1 fokkal jobb?

Lol.

Rajtad is meg a BK-n is nevetek, egyszerre :)


Amúgy net az náluk van a legjobb, gyors, olcsó, stabil, annyit kapsz amennyiért fizetsz, stb.

TV is működik rendesen, jó a kép, stb, de mivel nincs comedy, viva, mtv, tv6, ezért most sokaknak nem tetszik, de ha neked ezek nem hiányoznak, akkor TV-ből is jó a digi.

2010. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"UPC 1 fokkal jobb?

Lol.

Rajtad is meg a BK-n is nevetek, egyszerre :) "

indokolsz vagy csak gyerekesen "LoL"-ozol?

2010. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Tessék, indok, ha már ennyire akarod:

- digi olcsóbb

- digi stabilabb, sosem megy el (upc ma sem volt 2-3 órára)

- digi-nél gyorsabb a feltöltés

- digi nem korlátoz semmit sem

- digi nem vakítja úgy a parasztokat, mint ahogy az upc

2010. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

"digi olcsóbb"

nem mondtam ,hogy olcsóbb a upc, viszont gyorsabb (kivéve ha torrentezni akarsz)


"digi stabilabb, sosem megy el (upc ma sem volt 2-3 órára)"

Nekem amíg upc-m volt az is max 4-5hónap alatt ha 1x ment el, diginél szintén volt hasonló.


"digi-nél gyorsabb a feltöltés"

ártól függ. ne hasonlítsad össze diginél a magasabb csomagot a upc alap csomagjaival.


"digi nem korlátoz semmit sem"

eddig nem derült ki ilyen, aláírom.


"digi nem vakítja úgy a parasztokat, mint ahogy az upc"

minden kereskedő, szolgáltató vakít.

2010. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"nem mondtam ,hogy olcsóbb a upc, viszont gyorsabb (kivéve ha torrentezni akarsz) "


A leggyorsabb UPC 40 Mbit-tel gyorsabb letöltés szempontjából, mint a leggyorsabb digi.

De már a 80 Mbit is sok, soha sem fogja kihasználni az ember.

Elég kevés az esély, hogy ha valaki tölt le, meglesz a 120 Mbit letöltés, még a 80 is alig sikerülhet, youtube meg egyéb videószolgáltatóknál is korlátozva van a videók letöltési sebessége, stb.

Felesleges az a 120 Mbit, de mindegy, ebbe tényleg jobb a UPC.



"Nekem amíg upc-m volt az is max 4-5hónap alatt ha 1x ment el, diginél szintén volt hasonló. "


Nekem meg évek/kicsit több mint 1 éve van digi-m, nem volt olyan, hogy csak 1 percre is elment volna.

De mindegy, akkor ebben legyenek egyenlőek.


"ártól függ. ne hasonlítsad össze diginél a magasabb csomagot a upc alap csomagjaival. "


Oké, nem hasonlítom össze.

Csak úgy említésképpen a digi legolcsóbb/leglassabb netjének a feltöltési sebessége annyi, mint a legdrágább csomag/leggyorsabb upc.


"eddig nem derült ki ilyen, aláírom. "


Akkor itt nincs mit érvelnem.


"minden kereskedő, szolgáltató vakít."


UPC a honlapján, tv reklámokban, mindenhol hirdet ilyen-olyan dolgokat, digi reklámot még nem láttam.

De ez is mindegy, aki elhiszi amit mondanak bárhol, az meg is érdemli.



Összegezve:

Ha valaki sokat tölt le, akkor annak a UPC a jó, mert gyorsabb, de mivel ha valaki rapidshare meg hasonló oldalakról tölt, az még 5 Mbit-tel sem fog letölteni a rapid korlátozás miatt, ha meg torrentről tölt a feltöltés is lényeges---> digi

Ha valaki nem tölt/ritkán tölt, annak mindegy, hogy melyik szolgáltató, de akkor már inkább digi, ami olcsóbb.


Ha nem elérhető a bizonyos helyen a digi, akkor meg upc, t-nél még az is jobb.

2010. febr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia!

Mindenképpen a DIGI!!!

Csabai vagyok, ismerem a internet-x-et.

Semmivel nem jobb, mint a digi! Sőt!

A digi mögött van "háttér", több európai országban jelen van, míg az internet-x csak csabán, meg talán orosházán.

A digi -nevéből eredően - digitálisan sugároz, míg az x csak analógban.

Azzal próbál érvelni, hogy hálózaton belül ingyen lehet beszélni, ez rendben is van, de van csabán kb. 100 előfizetője. Mi a gari, hogy pont van az efi között olyan, akit ismersz?

A hálózaton kívüli hívások is drágábbak, mint a digi-jé.

Digi: vezetékes (országos) 3,75 Ft/perc

Mobil: 25 Ft/perc

Ja, és másodperc alapon.

A tévé és a net is szuper!!

2011. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sziasztok!Mi eddig t-comosok voltunk.Csanádapácára költözve INTERNET-X et használunk mostanság net terén .Feleségem számitástechnikai cégnek dolgozik ahhol kulcsfontoságu a net minösége.és az Internet-X felül mult minden várakozást. Nagyon kiegyensulyozott teljesitményt nyujt és tudja tartani a szerzödésben foglaltakat. és nem utolsosorban az ügyfélszolgálat és a technikai szakemberek által adott tájékoztatás ami nem csak a pozitiv hanem a negativ dolgokra is kiterjed . Csak a ajánlani tudom mindenkinek . "Nem mindig a nagyok nyújtják a legjobbat" ezt érdemes szem elött tartani.
2011. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!