Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki megtudna mondani mitol...

Khhmkhhm kérdése:

Valaki megtudna mondani mitol kap keves aramot az autoerosito? A piros vastag tapkabel az aksin van, a remote a fejegysegre kotve, a minusz kek kabelpedig a kasznin van. Tobbi lent!

Figyelt kérdés
ahogy szol a subwoofer az erositon 3 kek led van es vilagiz ha bevan kapcsolva, ha kicsit felhangositom elkezd lippogni minel hangosabb anal jobban ,mint ha nemkapna eleg aramot, mi okozhatja?! valakinek valami otlete??

2015. febr. 27. 20:38
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
ha ez is segit benne akkor az autoradiom Sencor SCT 3016MR 4x40w
2015. febr. 28. 22:01
 22/34 dirtboy ***** válasza:

jó is az a roki.

reflex ládában van vagy zártban?

2x2ohmnál sorba kötve használd tehát 4ohmon,bár gondolom eddig is úgy volt mert másként az erőd már meghalt volna minden bizonnyal mert másként csak 1ohm lenne.


én ahhoz monoblokkot vennék.


egyébként nem értem hogy aki roki nyomót vesz az hogy tud mellé a rendszerbe sencor fejegységet betenni.

2015. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
sajnos masra nemfutotta most :\ de majd Kenwood-ot szeretnek bele :) reflex ladaban van ez igy volt benne ebben a ladaban az uzletben, ennnyire jok ezek a subwooferek? en ugyhallottam hogy a DlD a legjobb subwoofer marka. latom ertesz hozza megkerdezhetem hogy szerinted igy az erosito es a subwoofer mennyit erhet? Es persze hidba volt kotve . Amint rajohettel nemnagyon vagom ezt a temat :/ en inkabb sportember vagyok mint ilyen elektro szakerto :D szovl bocsi ha hulyeseget irnak vagy kerdeznek.
2015. febr. 28. 22:15
 24/34 A kérdező kommentje:
[link] Ez a subwoofer es az erosito :)
2015. febr. 28. 22:18
 25/34 dirtboy ***** válasza:

igen a roki elég komoly kis autóhifi cuccokat készít,nagyon jó nyomó és más termékei vannak.

a dld-sehol nincs hozzá képest,kb vicc kategória.

dld nek is van azért jó nyomója pl iw-12,dl-12,dl122,dl124 stb tehát a komolyabbak de sok márka termékeivel abszolút nem veszik fel a versenyt a legkomolyabb dld-k sem.

egyébként volt dld nyomóm 2is kb fél évig,utána eladtam.


melyik kenwood fejegység van kiszemelve?

2015. febr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 dirtboy ***** válasza:

jaj a beárazásra,

a nyomót én minimum 30ért hirdetném,az erősítőt most sem tudom hogy pontosan melyik is így árazni sem tudom

2015. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 dirtboy ***** válasza:
amúgy nem vagyok elektro szakértő,asztalos a szakmám,az autóhifi viszont a mániám így sokat olvasok róla és saját rendszerem építése közben is sokat tapasztalok,még most fogok bele vágni az aktív rendszer építésébe így végre ott is szerzek majd tapasztalatot.
2015. febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
ha en hirdetem 120euroert az kb 36000 ft erositovel a dobozzal az sok? en a 2 darab DlD t csereltem le erre :) DlD 2x350rms volt de szimpla tekercs ,es hat fele ennyire nemszolt mint a mostani:) Meg igazabol nemszemeltem ki radiot:) de tervben van kb 12000-25000 kozt szeretnem megoldani a radiot maximum valamit ajanlanal esetleg?
2015. febr. 28. 22:41
 29/34 A kérdező kommentje:
ertem,de azert erted ezt a temat:) barcsak enis ertenem legalabb egy picit is az ilyet :/ original tervem azvolt hogy Ground zerot vennek 2000-5000 Rms kozt es. ehhez egy monoblokkot +2farad kapacitort csak hat atkellene alakitani az autot+meg 1 aksit is tanacsoltak :/ igy nemjott ossze :)
2015. febr. 28. 22:44
 30/34 dirtboy ***** válasza:

tehát akkor SPL terv,én SQ-s vagyok egyébként.

a 2farados kondi sőt bármilyen kondi felejtős,nem hiába nem látni egyik SPL-es autóban sem.

csak és kizárólag AGM akuk jöhetnek szóba,datasafe márkát ajánlom figyelmedbe és ott is a nagyobbakat 420 minium.


ground zero elég jó kis SPL-es nyomókat készít,hallottam már párat,két gzpw15spl-t egyszerre meg volt szerencsém már gzpw18spl hez is.

ezek a GZ,CZ,DD, nyomók elég oda baszósak spl-en.

2015. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!