Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 3d tévét vásároljak vagy van...

3d tévét vásároljak vagy van lehetőség a jelenlegivel 3d-s filmezésre?

Figyelt kérdés
Nos van egy panasonic plazma tv-m , ami 600 hz-s , full hd-s gyönyörű képe van , de én 3d filmeket is nézni akarok , és mivel egész jó kis tv , nem akarom még lecserélni 3d- s re. A letöltő oldalamon vannak 3d -s filmek , olyanok amik függőlegesen vannak elválasztva , stb.. Van rá lehetőség hogy ezeket valamilyen program és szeműveg párosításával , meg tudjam nézni legalább olyan minőségben mint egy 3d tv-n ?? Ha igen pontosan hogyan ??

2015. márc. 22. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá lehetőség, mivel nem 3D TV-d van. Ezt kár tovább ragozni, nincs rá mód.
2015. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek.

A 3D nem szoftvertől függ(csak).

Mivel a tévékben hardveresen van benne.

2015. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kénytelen leszel 3d-s tévét venni,mert a tiéden soha nem fogsz 3d-s filmeket nézni! Ajánlom az LG tévéket,nekem is olyan van,és nagyon meg vagyok elégedve vele.
2015. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem . de van olyan lejátszóm ami egy bizonyos 3d gombal megfelezi a képernyőt ,valamint átszínezi , gondolom azt is ki lehet használni valamilyen szemüveggel . Vagy ne m? Hát ha nem akkor igen veszek egy lg lb550v-t tegnap néztem 118 000 , nem is drága , köszönöm a válaszokat .
2015. márc. 22. 21:37
 5/6 A kérdező kommentje:
de erre a a képernyő felezős progira , kíváncsi lennék még , hiszen így ránézésre úgy néz ki mint amik a boltban vannak , ezért gondoltam , hogy csak szemüveg kell hozzá , hiszen a képhatás ugyanaz ...
2015. márc. 22. 21:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az #1 válaszban írtam, nem. Nem a lejátszótól függ, hogy a TV, technológiájából adódóan képes-e kezelni a 3D tartalmat.
2015. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!