Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valahogyan nyomon tudom...

Márki Márk kérdése:

Valahogyan nyomon tudom követni a barátnőm viber üzeneteit a saját telefonomról?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 04:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Az már baj ha ilyesmit kell tenni... amúgy nem
2015. ápr. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem. Egyébként ez lenne az egyik legundorítóbb dolog, amit tehetsz. Ha nem tudsz bízni benne, akkor inkább engedd el, mert ez csak problémákat fog szülni.
2015. ápr. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szakíts vele inkább, ha már itt tartasz. Vagy ha nincs rá konkrét indokod, engedd el a féltékenységet. Csúnya dolog.
2015. ápr. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez aztán az őszinte szerelem. Amúgy esélytelen.
2015. ápr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat nyomos okom van rá hogy nyomon követhessem csak az az egy porbléma hogy ő olasz országba költözött egy bizonyos ideig és én csak 3 hónap múlva utazok ki hozzá

és mielött ki költözött egy régi osztály társával irogatott elég komoly szerelmi szinten és én ezek után vissza fogadtam

:)))

2015. ápr. 8. 00:02
 6/7 A kérdező kommentje:

Amugy a "válaszotok" Nem voltak elég jók

és igen is nyomon lehet követni ha akarjátok tudni hogyan csak kérdeztétek! !!:)

2015. ápr. 23. 01:42
 7/7 Vwgolf3 válasza:
Szia. Kíváncsi vagyok hogyan :) .
2015. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!