Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Használt iphone-t szeretnék...

Használt iphone-t szeretnék venni olx-en. Jelent az valamit, ha egy adott hirdetőnek több hirdetése is van?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy például valaki nagyon sok telefont árul. Biztonságos ilyentől vásárolni?
2015. ápr. 11. 15:16
 1/2 gyevickie válasza:

Én biztos nem vennék olx-ről ilyen népszerű és ilyen drága mobilt.

Nemrég olvastam a neten, egy írást, sajnos nem tudom, hogy hol, hogy hogyan verik át a vásárlókat használt iPhone címén. Egy üres iPhone házba beraktak egy téglalap alakú fém súlyt, ami tömegre ugyanannyi. Plussz betettek mellé egy ceruzaelemmel működő kamu képernyőt, ami csak azt mutatatta, hogy az akku lemerült, nem lehet bekapcsolni. Az eladó azt mondja csak töltés kell neki és oké lesz, szegény vásárló bekajálja és otthon jön a meglepi...

Én inkább egy megbízható mobilboltban vennék, ahol nem láthatóan "külföldi" az eladó és elolvasnám ezt a cikket:

[link]

2015. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gyevickie válasza:

Ez is erről szól...

[link]

2015. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!