Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Virágh Attila kérdése:

Mi a véleményetek az alábbi epilátorról?

Figyelt kérdés

[link]


aki használt már ilyet esetleg, vagy csak ért hozzá az paraméterek alapján


láttam van hozzá trimmer miegyéb is...


esetleg pár jó tanács a használathoz kezdőnek?



2015. máj. 25. 19:45
 1/8 anonim válasza:

Nem ismerem ezt a típust.

De ezt pasiként szeretnéd használni? Mert ha igen akkor tudok ajánlani olyat ami jó. :)

F

2015. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen

nyugodtan írd meg milyen használsz, s köszönöm a választ

2015. máj. 25. 21:25
 3/8 anonim válasza:

Nekem volt jó pár epilátorom, gyakorlatilag mind semmitérő volt a mostani kivételével, mert a csipeszeik gyengék voltak, és nem tépték ki elsőre az erősebb szőrömet. Emiatt a sokadik rántásra pedig eltörte a szőrt, és így olyan lettem, mintha leborotváltam volna. Ráadásul fájt is. Sajnos ezeket a csajok vékony szőrzetéhez méretezik.


A jelenlegi gépem típusa:

Braun Silk-épil 7 Wet & Dry

Erősek a csipeszei, kiszedi elsőre amit kell. Vízálló, így kádban meleg vízben ülve, a víz alatt epilálva sokkal kevésbé fájdalmas. Nekem nagyon bevált, egyedüli hátránya, hogy nagyon drága. De legalább jó. :)

2015. máj. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2015. máj. 26. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Csakis Braunt éri meg venni, szóval inkább azok közt nézelődj.
2015. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

sziasztok, ezt megfelelőnek tartjátok?


[link]

2015. máj. 27. 20:47
 7/8 anonim válasza:
Igen jó. :) Az összes Silk-épil 7-es jó, mindnek ugyanolyan feje van. Csak a tartozékokban és a színben különböznek. Nekem a Silk-épil 7 7681-es van, ehhez van a legtöbb féle tartozék. De amit linkeltél, az is tök jó kis gép, ugyanolyan hatékony lesz, mint az enyém.
2015. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2015. máj. 27. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!