Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sony Xperia Z1 Compact vízálló...

MarokitySzabolcs kérdése:

Sony Xperia Z1 Compact vízállóságát kipróbálhatnám?

Figyelt kérdés
Szerintetek kimerjem próbálni használtan vásárolt telefonomat a vízbe? Gyári fóliák is voltak rajta, nem hiszem higy annyira meggyötörték volna ezt a jó kis telefont. Már próbálgattam a vízállóságát, de csak annyira, hogy pl. slaggal lelocsoltam, azt még bírja teljesen. Válaszokat előre is köszönöm!

2015. júl. 8. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én se mertem kipróbálni, mert nehezen hiszem el hogy az a töltő fedél tényleg annyira zárna hogy semmi nem folyik be. Ugyanúgy néz ki mint minden fedél a telefonokon.
2015. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Saját sz#rod, úgy teszed tönkre ahogy akarod.
2015. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm #1-es, és én is ettől félnék:D

#2-es te meg menj máshova szarozni. Szerintem jobb telefon mint ami neked van ;)

2015. júl. 8. 14:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Z2-m van, most is víz alól írok a kerti medencéből ;)
2015. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az okostelót nem azért csinálják vizállóra hogy locsoljad! Hanem azért hogy esőben is tudd használni úgy hogy ne menjen tönkre.
2015. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én kipróbáltam véletlenül, mert beleejtettem a kádba. Nem ázott be, csak kívül lett vizes. :)
2015. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!