Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Sims 5 mikor jön ki? És...

A Sims 5 mikor jön ki? És lesz belöle magyar?

Figyelt kérdés

2015. júl. 23. 15:46
1 2 3
 1/22 Bulibáró. ***** válasza:
90%
Hali kedves kérdező :* én is nagy rajongója vagyok a sims sorozatnak, és bennem is felmerülnek ilyen kérdések. Sajnos egyenlőre még nem jelentették be azt sem, hogy készül vagy ilyesmi szóval minimum 2-3 évet még várhatunk. Rokonom játékfejlesztőként dolgozik megkérdeztem tud-e valamit, és azt mondta, hogy magyar nyelven is lesz. Remélem segítettem. Amíg nem jön ki addig told a sims4 et. :D ha hasznosnak találtad a válaszom nem sértődnék meg ha felpontoznál. További jó napot!:)
2015. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
A sims sorozatot ismerve, legalább 10 fizetős kiegészítő után. Aki szép lassan megvette az összes sims 3 részt, az már egy hat számjegyű összeg felett jár. Jelenleg cakk pakk 480USD origin-en. Mivel ez jól bevált, nem fognak változtatni rajta. Viszont addig is jönnek majd a kiegészítők, amik egyre több tartalmat adnak a játékhoz.
2015. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)Sokat segítettetek:)
2015. júl. 24. 09:46
 4/22 anonim válasza:
87%

Hali! Nem lesz valószínüleg, mert az Electronic Ats felmondott a Maxisnak, és a Maxis összeolvadt egy másik céggel(Nem jut eszembe hogy melyikkel)! Ha találnak egy másik fejlesztői grafikai és programozási céget!

Én is nagy simses vagyok, és nagyon remélem hogy lesz sims 5!!!

2016. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ne már!Imádom a Simset:(

Köszi a választ!

2016. márc. 29. 13:39
 6/22 anonim válasza:
100%
Szia :D elvileg lehet hogy 2019 re lesz már :)
2016. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
55%

Ti se gondolkodtok.


Alig jött ki a Sims 4, egyáltalán nem lenne kifizetődő egy 5. rész még, különben hiába csináltak negyedik részt. Ha kijön az 5, a 4-et már a kutya se fogja érdekelni, ergó teljesen feleslegesen dolgoztak vele.

Majd miután a Sims 4-nek is lesz annyi kiegje, mint a 3-nak, na azután rághatjátok a körmötöket egy ötödik rész után. Addig csak üljetek nyugiba a seggeteken, játszatok a Sims 4-gyel vagy 3-mal.

2016. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát akkor addig marad a 4:/köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 28. 19:21
 9/22 anonim ***** válasza:
43%
2016. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy muszáj, hogy legyen 5. része, mivel a 4-et nagyon elbaszták, alapvető dolgokat hagytak ki belőle, mint pl a tipegők, medence, autók és a kiegészítők se a legjobbak, értelmetlen kiegészítőket dobnak ki és már eltelt jó hosszú idő, mióta megjelent a sims 4 és egy évszakokkal kapcsolatos kiegészítő nem jelent meg, vagy az állatokkal sem pedig a tovább tanulással és felnőtté válással. Nagyon rámentek arra, hogy modern legyen a sims és minket mintázzanak, hogy állandóan a gépen és a telefonon lógunk. Ezen felül a grafika is elég gyerek szinteket súrol, mivel a sims 3 nem a legújabb, még is sokkal realisztikusabb külsőt sugall a simmeken, a haj sokkal élethűbb, szálasabb, a fény is élethűen verődik vissza rajta, a bőrük is emberien viszonyul különböző fényeken és a szemük is csillog a fény hatására, ezt ahhoz képest hogy a 4 újabb, és sokkal több lehetőség áll előtte, kihagyták belőle. Úgy vélem, ha ezzel, a 4-el fejeznék be a sim iparágat, hatalmas csalódást kreálnának... én mióta élek simsezek... szerintem ha az összes eddigi sims játékot, nem csak az 1-et, 2-őt és 3-at hanem a más sims-el kapcsolatos játékokat is alapúlveszik (pl simcity, simearth és sorolhatnám, keress utána ha érdekel mennyi sims van a sims 1-2-3-4-en kívül) és játszanak vele, és levonják a tanulságot, rájönnek, hogy a 4-et már az alapjaiban elbaszták és ez vígasztalást és kiengesztelést érdemel egy 5. rész formájában, ami minden újat tartalmaz és minden olyan alap régi dolgot ami az előzőkben viszont megvolt!
2017. jún. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!