Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért megy el az internet, ha...

Miért megy el az internet, ha telefonálnak a vezetékesen?

Figyelt kérdés

ADSL modemem van és most vettem hozzá egy dlink routert. Mióta működik a router: 1) lassabb lett az internet 2) elmegy a kapcsolat, hogy a vezetékes telefont használom.

Mi lehet az oka?



2015. aug. 27. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen internte, melyik szolgáltató. Milyen a modem és a router? Mármint tipusra.
2015. aug. 28. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
t-home-os internet, ADSL router, dlink modem
2015. aug. 28. 07:19
 3/5 A kérdező kommentje:
na fordítva :D adsl modem, dlink router
2015. aug. 28. 07:19
 4/5 anonim válasza:
akkor valószínűleg azért mert az adsl internet a vezetékestelefon vonalon van bevezetve( máshogy nem is lehet)
2015. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A splitterrel is gond lehet (ha csak nem a modem tartalmazza), nem tudom most milyen megoldások vannak...

Amit én ismerek, ott a telefonvonalon a csatlakozónál osztották ketté a vonalat olyan módon, hogy a Splittert közvetlenül a csatlakozó alá kötötték és a splitter-be ment a két csatlakozó.

A splitter választja szét a két forgalmat: hogy a vzeetékesen is lehessen telefonálni és internetezni is lehessen.

Szolgáltatónak szólj.

2015. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!