Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell összekötni egy...

Hogyan kell összekötni egy Modem-Routert egy másikkal úgy hogy mindkettő működjön?

Figyelt kérdés

Hali!

Lenne egy kis problémám amit meg szeretnék oldani de nem éppen tudom hogy hogy lehetne. A lényeg az hogy jön be a jel a házba ha jól tudom ez DSL, ami annyit tesz hogy internet, tv és telefon jön vele együtt és az belemegy egy modem routerbe és az elosztja hogy mi hova megy. Na én ezt úgy szeretném hogy lenne egy másik modem router amibe belemegy a DSL kábel és abból a modem routerből megy a számítógépembe az utp kábel és a másik routert meg hozzákötni és abból ugyanúgy megy a tv-be és telefonba a jel és még internetezni is lehet rajta. Ezt hogy tudnám megoldani vagy esetleg milyen modem router kéne hozzá ami tud továbbitani internet, telefon és tv jelet is ami viszonylag olcsó? Összefoglalva két modem routert szeretnék egybekötni úgy hogy az egyiket ha leáramtalanítom akkor a másikból ugyanúgy menjen az internet a gépembe és a másikról meg minden rendesen működjön. Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)



2015. aug. 30. 15:09
 1/2 Szirty ***** válasza:

Első ránézésre ennek semmi értelme.


"A lényeg az hogy jön be a jel a házba ha jól tudom ez DSL, ami annyit tesz hogy internet, tv és telefon jön vele együtt és az belemegy egy modem routerbe és az elosztja hogy mi hova megy."


vs


"Na én ezt úgy szeretném hogy lenne egy másik modem router amibe belemegy a DSL kábel"


Akkor hova is menne az a DSL kábel?

2015. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy van egy modem routerem amiből mennek kábelek. Egy a gépembe, egy a tv-be. Én úgy szeretném hogy lenne még egy modem routerem amibe belemegy a jel (Vagyis a tv, internet stb) és ebből megy egy kábel a gépembe ami az internetet adja és ehhez a modem routerhez hozzákötni az eredetit modem routert amiből jön a tv és azt bármikor le lehessen áramtalanítani de ettől függetlenül mindig legyen internetem.
2015. aug. 30. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!