Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Digitális fényképezőgép...

Digitális fényképezőgép szerviz létezik?

Figyelt kérdés
Nem tudok fényképezni, mert az objektív (vagy mi?) beragadt és erőltetni nem merem. Hova, milyen szerelőhöz lehet ilyen problémával fordulni? Tudtok ajánlani ilyet Dunaújváros, Érd, Budaörs környékén?
2010. márc. 13. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen gondom. Centerekben vannak fényképész szaküzletek, az én digit gépemet is ott csinálták meg.
2010. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem találtam sehol mo.-n szervizt. A neten lévő szervizek csak gyűjtőhelyek, ahonnan kiviszik a rossz fényképezőket egy valóban javító, külföldi szervizbe. Ezért az induló javítási ár 15-20 EU. Tkp. szállítási költség. Ehhez jön még a valós javítási költség, alkatrész ár, és a magyar küldő cég lenyúlása.
2010. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első hozzászólótól kérdem: Melyik centerben csináltattad meg és mennyiért? Kösszzi
2010. márc. 14. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Be kell vinni egy patkoló kovács mühelyébe és, egy 10-kg os samu kalapáccsal a kovács megjavitja ugy, hogy többé nem lesz neki semmi baja. És a zsebedben is kényelmesen elfog férni mert, jó laposra veri.
2010. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 omadjoe válasza:

bocs ez egy kis reklám, de:

Kaposváron az Arany János utca 36 alatti lépcsöházban a füldszinten van egy kamera, és fényképezögép szerviz.

ott javitották meg az én hp-et is ua baja volt mint a tiednek. 8e ft-ért megcsinálta. azota is jo. kopp-kopp-kopp. gps koordinata: é46.36799; k17.79178

2010. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Legfeljebb Kaposvárra tervezek egy kikapcsolódásos szervizzel egybekötött hétvégét, ha közelebb nem találok. Kösssszzi
2010. márc. 16. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!