Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy elektromos ágymeleg...

Vettem egy elektromos ágymelegítőt! Lehet használni alvás közben?

Figyelt kérdés
az érdekelne hogy ha én bedugom alvás előtt és úgy fekszek le aludni nem-e fog kigyulladni vagy hasonló!a használati útmutató azt írja hogy kizárólag ágymelegítésre használható de azt nem írja hogy használható-e úgy hogy közben rajta fekszem és be vagyok takarózva!?(selecline)
2015. nov. 1. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt a típust, márkát nem ismerem!

...de, hasonló minőségi termékekben, pl.

[link]

többszörös biztonsági védelem van, a túlhevülés megakadályozására.


3 - 5 fokozatú hőmérséklet korlátozó,

automatikus túlmelegedés védelem,

Hálózati csatlakozó a hőfokszabályzóval együtt lekapcsolgató (így a takaró kézzel mosható)


+általában a jelenleg kapható típusok 2 órával a bekapcsolástól számítva automatikusan kikapcsolnak.


[link]


egyébként nekem még, olyan típus van, ami nem kapcsol ki, 3 fokozatú.

hidegebb időben, 3-as fokozaton előmelegítem az ágyat, majd 1-es fokozaton reggelig működik, természetesen úgy hogy rajta fekszem. idestova, 5 éve...

2015. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!ki fogom próbálni majd napközben a biztonság kedvéért :)
2015. nov. 2. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:
nekunk ketfajta is van, mindketto kikapcsol automatikusan bizonyos idö után
2015. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az enyém is 3 fokozatú és most is használom esténként. Mikor elmegyek fürdeni, felhajtom maxra, majd mikor már aludni akarok, a legkisebb fokozatra húzom, ráfekszem, betakarózom és alszom :)
2015. nov. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!