Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » "Az osztály nincs regisztrálva...

"Az osztály nincs regisztrálva" Hibaüzenet, böngészők telepítésénél?

Figyelt kérdés

A történet röviden annyi hogy már ideje Windows 10-et használok (Win 7-ről frissítettem) és eddig semmi bajom nem volt vele, viszont egyszer csak simán használtam az Operát amikor kifagyott az egész és újraindult a gép ( csak az opera volt megnyitva tehát nem hiszem hogy túlhajtottam volna), ujraindulás után (azóta se) nem tudtam megnyitni egyetlen böngészőt sem (kivéva a Microsoft Edge-et) egész egyszerűen rákattintok és nem nyílik meg se az Opera se a Chrome, (de legalább a Chrome-nál kiírt egy hibaüzenetet hogy nem tudott elindulni),

gondoltam megoldja a problémát ha újratelepítem. Viszont amikor rákattintottam a telepítésre kiírt egy hibaüzenetet amiben az állt hogy: "Az osztály nincs telepítve", (Ez volt az Opera-nál)...



2015. dec. 9. 15:36
 1/1 A kérdező kommentje:
A végén el rontottam *"Az osztály nincs regisztrálva"
2015. dec. 9. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!