Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » GA-880GM-UD2H alaplapba...

GA-880GM-UD2H alaplapba beszerelhetek egy GTX970-es videókártyát?

Figyelt kérdés
Volt egy két dolog amivel nem voltam tisztába ezért utána néztem. Ha jól értem a lényeg, hogy legyen PCIe x16 csatlakozás (ami van). A másik az, hogy 1.0; 2.0; 3.0-ás, ami a sebességet befolyásolja. Jelen esetben 2.0 támogatású az alaplapom a vidikártya pedig 3.0-ás ezért nem tudom kihasználna a teljes sebességét. Ha rosszul írtam javítsatok ki.

2015. dec. 22. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi köze a sebességnek a 2.0-hoz, belerakhatod nyugodtan, ez nem fog a kártyán lassítani.

Maga az aljzatnak akkora átviteli sebessége van, hogy azt nem tudja kihasználni egy vga sem.

2015. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!