Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki elmondana nekem mindent...

Valaki elmondana nekem mindent az apple musicról?

Figyelt kérdés
iPhone-om van. Már rég óta szeretném hasznàlni a zenelejátszóm de hallottam hogy ez ingyenesen nem lehetséges. Mennyibe kerülne? Hogy kell fizetni? Nem vonnak le többet? Minden zene elérhető? A letöltés + pénz? És még ha eszetekbe jut valami azt kérlek írjátok le. Előre is köszi a válaszokat❤

2016. jan. 23. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Havidíjat fizetsz, havonta vonják a számládról, többet nem.

Minden zene elérhető ami az adott ország iTunes storejában egyébként is elérhető.

Ha offline szeretnéd hallgatni a zenéket akkor letöltheted őket a telefonodra akárhányszor akarod, de csak akkor tudod hallgatni ha élő előfizetésed van. Ha a következő hónapban törlöd az előfizut akkor ugrottak a zenék.

Persze meg is vásárolhatsz albumokat rendes áron itunesból, ekkor természetesen ha nincs előfizud akkor is ugyan úgy megmaradnak a tulajdonodban. Egyébként nagyon jó az Apple music, csak ajanlani tudom. Az első 3 hónap ingyenes, mindenképpen próbáld ki.

2016. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon jó. Köszönöm szépen a korrekt választ😍❤💕
2016. febr. 1. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Van egy rakat ingyenes megoldás, pl a spotify, de ha vetted volna a fáradtságot, hogy elolvasd a használati útmutatót, akkor tudnád, hogy semmilyen zenéért nem kell fizetni ingyen is lehet vele hallgatni.

De gondolom csak az iPhone volt a lényeg más nem.

2016. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet kibírni, hogy ne szóljon be valaki? Pofázik és nem tudja mi van. Képzeld el ismerem a spotify-t és használom is, a nettube-al egyetemben. "Vettem a fáradtságot" és már nem egyszer elolvastam de előfordult már hasonló helyzetben, hogy nem azt írták ami a valóság. És tudtommal ez egy kérdezős oldal ahol bármit megkérdezhetek. Javíts ki ha tévedek elnézést, hogy mertem használni. -.-"
2016. febr. 4. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!