Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Razer Blade Stealh és Razer Core?

Razer Blade Stealh és Razer Core?

Figyelt kérdés
Jó sokáig kerestem olyan boltot , ahol lehetne Razer Blade Stealh-et (2016) venni, de semmire sem jutottam. Esetleg tud valaki olyan boltot , ami külföldön van(lehetőleg az EU-ban) és nem messze m.o.-tól (pl. Bécs) ahol lehetne ilyen Razer ultrabookot vásárolni? Ne gyertek az árával, jól tudom , hogy nem olcsó mulatság(,és ,hogy egy remek gamer pc-t össze lehetne rakni ennyiért), de még csak fontolóba vettem a dolgot,jelen pillanatban "ráér", de egy olyan ultrabookot keresek, ami hordozható, vékony,és viszonylag erős. A Razer Core egy külön téma, ha van olyan bolt , ahol Blade Stealh-et is lehet venni, gondolom Core-t is lehet venni. Pár napja nagyon megtetszett ez a koncepció, így mindent felkutatok.Köszönöm a válaszokat előre is.
2016. ápr. 15. 23:58
 1/1 Gazsi W válasza:

Ebay

Csak amcsiban árulják és vannak kitűnő használt darabok (persze van új is de az drágább) amik a szállítással és az adókkal együtt annyiba kerül mint egy új. Razer Core-t sehol nem találtam csak a Razernél.

2016. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!