Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mitől zúg a mikrofonom?!

Mitől zúg a mikrofonom?!

Figyelt kérdés
Vettem egy fejhallgatót 20 ezerért, és eleinte nagyon jó volt a hang, amit a mikrofon vett fel, de mostanában ilyen statikus zúgás van közbe, viszont ha megérintem a gépet akárcsak egy ujjal is akkor elmúlik és szép hangot vessz fel. MITŐL VAN?:(

2016. máj. 20. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress egy rendes földelt konnektort, oda dugd a gépet.
2016. máj. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felújított lakás, minden új konnektorokban van, hogy érted, hogy rendes földeltet?
2016. máj. 20. 23:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam, úgy hogy műszaki szempontból megfelelő.

Akkor ha nem a fali aljzat a gond, a hosszabbító lehet a ludas amibe a gép van dugva, vagy a gép kábele, stb.

Jelenleg a gép fémburkolata nem érintkezik a villamos hálózat védővezetőjével. Ha ez megoldódik, a zúgás is elmúlik.

B verzió, a fülhallgató kábelének az árnyékolása problémás, valószínűleg a dugónál. Hasonló jelenséget okozhat.

2016. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És hogyan tudom megoldani, hogy érintkezzenek? Illetve, a fejhallgató tökéletes, másik gépnél semmi problémája.
2016. máj. 22. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!