Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik hatóságtól lehet...

Peca1000 kérdése:

Melyik hatóságtól lehet beszerezni fémkeresőre használati engedélyt? Egyáltalán van rá esély, hogy adjanak?

Figyelt kérdés

Mi van akkor, ha csak egy írásbeli engedélyem van a terület tulajdonosától, és nem régészeti helyen keresek?


Mi van, ha azt mondom, hogy fémhulladékot, vagy elhagyott ékszereket (nyaklánc, gyűrűt) keresek amiket a strandolók, vagy fesztiválozók hagytak el?


Vagy elhagytam a jegygyűrűmet, és az asszony megöl, ha nem találom meg? :)


Vagy aranyrögöt keresek a patakban, patakparton?


Akkor is büntetnek, és elvehetik a detektort?


Ha a jogszabályt szóró-szóra nézem, hogy mi mindent kérnek, hogy engedélyt kapjak, elegánsabb lett volna teljesen betiltani magánszemélyeknek, mert szerintem rendkívül életszerűtlen, és betarthatatlan az egész.



2016. jún. 24. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
10%

Hol lattad azt a jogszabalyzatot?

Szerintem a fem detektorhoz nem kell semmifele engedely.

2016. jún. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt van 1-2 topik, ami ezzel fogllakozik, olvasd el őket. Sokan megszerezték már azengedélyt, de az éjszakai műszak nyilván ugyanúgy megy tovább.
2016. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ranctalpas ***** válasza:
Magyarország vagy Románia? Egyébként ez a hatóság jóindulatán múlik, mert a jogot úgy értelmezik, ahogy akarják. Amúgy is van 24 órád, hogy leadd amit találtál - ha elkapnak. LEgalábbis itt Erdélyben. MAgyarországon meg, hogy is van? 1701 előttit kell leadni nem? Valmai ilyesmi.
2016. szept. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!