Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Samsung Galaxy Tab3 tabletem...

Laura012 kérdése:

Samsung Galaxy Tab3 tabletem miért nem tölt?

Figyelt kérdés
Felrakom tölteni de nem csinál semmit csak a villám jel át van húzva pirossal és egyáltalán nem is tölti. Többször újra indítottam mivel máskor is csinálta már ezt ezért úgy gondoltam hogy ha most is újból indítom akkor biztos jó lesz de többszöri újra indítás és többszöri ki-be kapcsolás után sem tölt. Mivel minden adatom rajta van, fényképek stb. így mindenképp fontos legyen hogy működjön. Mit tudnék tenni?

2016. júl. 2. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:

szervizeltetni


ha az aksi kiszedhető, akkor kapd ki és tedd vissza

2016. júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem kiszedhetős, de akkor mindenképp szervízbe elviszem, köszönöm!
2016. júl. 2. 23:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Elromlott a töltő nekem is volt ilyen!
2016. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Általában akksitöltéstől függetlenül le lehet szedni adatokat róla (ha más baja nincs). USB kábellel. Bár valóban van olyan tábla is, melynek kizárólag a bekapcsolt állapotában engedi a belső flash memóról adatot leszedni - tanultál belőle, belső memóra lehetőleg nem teszünk fontos adatot, legfeljebb csak ha van róla biztonsági másolat. Fontos adatokról máskülönben is célszerű.


Ugyanígy usb kábellel van esély akssit tölteni, de csak usb 3.0 kiemenetről, amennyiben semmi más hibája nincs a táblának, csak legfeljebb a töltője hibás. (De ha hibás az akksi, akkor tényleg csak a szervíz marad, már ha megéri javíttatni annyiért.)

2016. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. júl. 5. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!