Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A PETNET webáruház megbízható?

A PETNET webáruház megbízható?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 18:36
 1/8 anonim válasza:

én akartam rendelni , de mivel mégsem lett kisállat csak ezért nem.

Amúgy a webáruház megbízhatónak tűnik. csomó infó, telefonszám, elérhetőség.

2010. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én már rendeltem, 2 nap múlva kijött, és semmi probléma nem volt, a futár kedves volt, és még ajándék matricát is kaptunk :D
2010. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2010. ápr. 22. 18:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor regisztrálni is fogok:)
2010. ápr. 22. 18:58
 5/8 anonim ***** válasza:
én 35000 ft értékben rendeltem az árúk kifogástalan állapotban,bombabiztos csomagolásban érkeztek,garanciapapír lepecsételve. pozitív tapasztalatom van vele.
2010. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. ápr. 22. 19:43
 7/8 anonim válasza:
ezzel a bombabiztos csomagolással, meg kifogástalan minőséggel nem értek teljesen egyet... khmm..
2010. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 High Core Technology válasza:

A létező legrosszabb választás ha webáruházat keresel, közel 40e ft értékben rendeltem már tőlük de ez nem érdekelte őket amikor visszaküldtem 2 lámpa testet ami rossz volt, ők kijelentették hogy semmiféle baja nincs és hogy igaz az eggyiknek volt mégiscsak valami baja de csak visszakelett csavarni csavarúhóval bele valamit :) Kedves tőlük hogy barkácsolgatnak de azt énis megtudom csinálni. Közölték hogy elküldhetik még a nagykerbe ahol szintén hivatalos szakértői papírt is adnak rá akkor hogy teljesen jó a lámpa ha nem hiszem el. A poén az egészben hogy én áltam a lámpák visszaküldésének árát (közel 2 ezer Ft), és szerintük nekem kelett volna a visszajutatásáért is kifizetni kb ujabb 2 ezret (Összesen egy lámpa került 4e ft ba:)

akkor is ha az ő hibájukból adódóan rossz terméket küldtek, akkor is ha ténleg nem volt semmi baja - de persze nyilván azért is küldtem vissza mert nem volt baja és perverzióm hogy imádok a postán sorban állni órákat és saját zseből kifizetni egy rakás pénzt hogy addig se használhassam az egyszer már megvásárolt terméket.


Miután jeleztem nekik hogy nembiztos hogy ez ojan jó megoldás mert ezzel a lendülettel lazán vehettem volna egy teljesen új lámpát a szállítási költségből, még ők voltak kiakadva. Személyesen az "ügyvezető" hivott fel hogy tiszteletlen és pimasz folyamatosan szavamba vágó stílusával előadja magát. Nevetséges volt komolyan, főleg hogy majdnem 40e ft értékben rendeltem már tőlük, úgy beszélt velem mintha még ők tennének nekem szivességet hogy beránthatnak. Utszéli kocsmák laza stílusát rakva az ügyfélre. Próbáltam is neki jelezni hogy nem a csajával beszél hanem egy ügyféllel, mire mégjobban felháborodott és semmien szinten nem hagyott szóhoz jutni.


Király csapat ! Ti aztán tudjátok hogy kell a vásárlóval bánni !


Sok külömböző webáruházból rendeltem már, de ijen tiszteletlen és rabló bandát még nem láttam.


Ezen tanulság után soha többet nem rendelek tőlük semmit és senkinek sem ajánlom

2012. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!